Ultra szybki internet Kluczbork

Internet w Kluczborku

Serdecznie zapraszamy podmioty z Kluczborka oraz okolic do zapoznania się ofertą suberszybkiego internetu oferowanego przez firmę AirMAX. NeoConnect to oferta, która posiada bardzo wiele zalet, a jedną z nich jest brak jakiegokolwiek limitu danych. Decydując się na usługę możecie mieć Państwo pewność, że pobieranie danych zawsze będzie odbywało się z taką samą prędkością. AirMax oferuje klientom różną prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb) oraz różną długość trwania umowy. Poza tym w cenie abonamentu oferowany jest darmowy hosting własnej strony www, skrzynka pocztowa oraz stały adres IP. Tani, szybki i nielimitowany internet Kluczbork tylko z firmą AirMAX.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Kluczbork bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kluczbork. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Kluczbork - internet bez umowy

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu możliwy jest za pomocą telefonu, tabletu lub przenośnego laptopa. Nie każdy więc potrzebuje stałego dostępu do sieci 24/h. Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy specjalną ofertę Internet PrePaid Kluczbork - internet bez umowy. Od dziś możecie Państwo wykupić dostęp do internetu na tyle czasu, ile będziecie Państwo potrzebowali, nie martwią się jednocześnie długą umową oraz zmarnowanymi pieniędzmi. Oferta jest bardzo elastyczna i daje ogromne możliwości. Internet prepaid jest również prosty w aktywacji - wystarczy zsynchronizować router z serwerami firmy AirMAX i już można cieszyć się szybkim internetem.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Kluczbork - zasięg

Aby ułatwić Państwu wybór pomiędzy stałym internetem NeoConnect, a dostępem do sieci Internet PrePaid Kluczbork przygotowaliśmy specjalną promocję, w której każdy przez miesiąc może za darmo testować wyżej wymienione usługi. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu dokonać słusznego wyboru zarówno dla firmy i instytucji. AirMAX - szybkie i bezpieczne łącza internetowe w Kluczborku.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Kluczbork, oraz następujące miejscowości:

Biadacz, Biskupice, Bogacica, Borkowice, Bruny, Brynica, Brzezinki, Brzózki, Byczyna, Chocianowice, Chudoba, Czaple Stare, Dobiercice, Domaszowice, Duczów Mały, Duczów Wielki, Gierałcice, Gierałcice Małe, Gotartów, Jakubowice, Jasienie, Kluczbork, Kochłowice, Krasków, Krzywiczyny, Krzywizna, Kujakowice Dolne, Kujakowice Górne, Kuniów, Laskowice, Lasowice Małe, Ligota Dolna, Ligota Mała, Ligota Wołczyńska, Łowkowice, Maciejów, Markotów Duży, Nasale, Paruszowice, Polanowice, Proślice, Rożnów, Skałągi, Smardy Dolne, Smardy Górne, Sulikowice, Sułoszyn, Szczepina, Szum, Szymonków, Świniary Małe, Świniary Wielkie, Tuły, Wąsice, Wierzbica Dolna, Wierzbica Górna, Wołczyn,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci rekomendują nas!

Klienci są dla nas priorytetem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich przyjemnym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane usługi zapewniały najlepszą rozrywkę, a zatrudniana obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Bardzo cieszymy się, że internauci widzą i doceniają nasze starania oraz rekomendują nasze usługi swoim bliskim i kontrahentom. I mamy na to dowody! Wasze zdania są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Chcemy też zaznaczyć, że każda, nadesłana ocena jest dla nas bezcenna, więc zostaje dokładnie zbadana i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości usługi. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak wielu lat.

TV online + różne multimedia

Airmax światłowodowy to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do popularnych multimediów, jak np. TV online – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz zakupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji obowiązkowo przeczytać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz zawrotnie szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych ograniczeń - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla przedsiębiorców. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Kluczbork. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

W przeciągu ostatnich lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że ciężko w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie edukację albo rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przekazywanie plików oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Kluczbork. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich wyjątkowym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet oferuje użytkownikom szybki i trafny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Kluczbork. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u zaufanych dostawców usług.

Airmax światłowodowy to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do popularnych multimediów, jak np. TV online – z różnymi opcjami do wyboru.Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Kluczbork. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o wielkiej przepustowości, a ponadto TV przez Internet i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - w cenie usługi. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci zyskują również nieodpłatny multiroom, telewizję HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

Łącze symetryczne – co to jest? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Kluczbork?

Łącze symetryczne (znane także jako Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które wyróżnia się tym, że deklarowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Z reguły łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można także spotkać się z terminem „światłowód symetryczny”.

Dla przykładu, operator oferuje światłowód 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie operatora wartości mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Światłowód symetryczny to idealne rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Kluczbork oferuje polski operator Airmax.

Internet dla gamera w miejscowości Kluczbork

Przykładowa, rekomendowana szybkość łącza w przypadku gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo ściąganie danych, oglądanie seriali czy czytanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącza oraz źle wpłynąć na czas reakcji. Poza pozostałymi graczami, zakłócenia płynności w grach możesz doświadczyć przez aktualizacje oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet dla gamera dostarczany przez AirMAX Internet zapewnia nie tylko zawrotne prędkości downloadu i uploadu danych, ale także znikomy ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i LTE.

Niezawodne łącze bez okresów braku dostępności usługi minimalizuje ryzyko rozłączenia podczas najważniejszej rozgrywki. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, uczenia się, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Kluczbork i poszukujesz dobrej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zyskaj pełny dostęp do bieżących informacji oraz najlepszej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet światłowodowy AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości dochodzące do 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Kluczbork.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Pamiętaj! Wiążąc się z firmą AirMAX otrzymujesz nie tylko ultraszybki internet bez jakiegokolwiek limitu danych. Współpraca z nami to także gwarancja usług oraz pomocy technicznej na najwyższym poziomie. Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa 24/h abyście mogli Państwo nonstop cieszyć się nieprzerwanym dostępem do internetu i z radością mogli korzystać z jego uroków. AirMAX - Twój dostawca usług sieciowych.

Zrób za darmo SPEED TEST i sprawdź szybkość posiadanego Internetu.

Masz Internet w domu i w firmie? Do szału doprowadza Cię długotrwałe czekanie na otwarcie strony www? Nie potrafisz nawet pobrać ulubionego filmu? Zrób za darmo SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych dostarcza wystarczającą i przede wszystkim zgodną z umową prędkość usługi.

Aktualnie masz również szansę przeprowadzenia SPEED TEST dla przeróżnych komercyjnych serwerów we wszystkich krajach świata.

Ponadto zapewniamy Ci szansę podzielenia się wynikami testu ze przyjaciółmi. Możesz również sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testowań oraz ściągnąć plik z wynikami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem skróconego podsumowania z parametrami łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 15

Ocena strony:
średnia: 4.1 / 5, głosów: 21

 

© 2022 Airmax.pl